Nevlastní otec (20) utýral v Lounech chlapečka (3), matka tomu jen přihlížela

Strach ze sociálky převážil nad rozumem. Přístup matky umučeného Marečka (†3) z Loun si jinak vysvětlit nelze. Simona po šesti dnech od kruté smrti syna, kterého prý s přítelem Josefem nechala umírat dva dny, konečně promluvila. A z jejích slov totálně mrazí

Mareček (†3) by za pár dní slavil narozeniny, ale zrůdná matka mu s přítelem přichystala jiný osud. Chlapeček v sobotu zemřel a Lounech se mluví o tom, že ho Simona s Josefem nechali po surovém zbití umírat celé dva dny. Přestože se Simona na týrání syna zřejmě přímo nepodílela, dala Josefovi volnou ruku. Paradoxně prý ze strachu, aby si pro Marečka nepřišla sociálka.

„Kluk ho nechtěl poslouchat, tak ho za to mlátil, netušila jsem, že to dojde takhle daleko,“ řekla webu Blesk.cz matka utýraného Marečka. Přitom mohla jeho utrpení zastavit, to pro ni ale znamenalo riziko, že o něj přijde. „Bála jsem se, že by mi malýho vzala sociálka,“ dodala. O syna tak raději přišla navždy. Josefa už v sobotu sebrala policie a v neděli ho obvinila. Simona je podle všeho vyšetřována na svobodě. V Lounech to neskutečně vře a někteří lidé se ji snaží najít.

Zdroj: https://www.extra.cz/prvni-slova-matky-umuceneho-marecka-3-neposlouchal-tak-ho-pritel-mlatil

loading...
VE ČTENÍ ČLÁNKU POKRAČUJTE NA DALŠÍ STRANĚ.